E-posta :
info@fermendi.com.tr
Destek Hattı:
0532 131 01 37

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile Aprestij Prefabrik internet sitesi fermendi.com.tr (Gizlilik politikasında “fermendi.com.tr” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların fermendi.com.tr’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

fermendi.com.tr kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

fermendi.com.tr, kişisel bilgilerin ve fermendi.com.tr kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. fermendi.com.tr bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, fermendi.com.tr tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, fermendi.com.tr’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, fermendi.com.tr haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir.Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler fermendi.com.tr tarafından güncellenebilecektir.

fermendi.com.tr, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi fermendi.com.tr tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

fermendi.com.tr satin alma işlemi ziyaret eden her kullanıcı, fermendi.com.tr gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.